MENU
Advertentie
Advertentie
tijdsduur
Reeks
organisatie
Medilex BV
kosten
basistarief
€ 895
informatie
gebied:
Overig
categorie(ën):
Algemeen & overig
ICPC:
A
sponsoring
Onbekend
accreditatie
accreditatie
7
punten
locatie
Slot Zeist
Zinzendorflaan 1
3703 CE Zeist
☎ +3130 6927 528
overig
17
Okt
2019
Stop to practice - terugkomdagen
Deze bijeenkomst is reeds geweest
Wilt u toekomstige nascholingen vinden:
Op het gebied van:
'Algemeen & overig'
Van aanbieder:
Medilex BV
In de omgeving:
Zeist

Deze cursus is een vervolg op de basiscursus 'Stop to practice' en alleen toegankelijk voor deelnemers aan de 7-daagse basiscursus Stop to Practice.

Als medisch specialist draagt u de grote verantwoordelijkheid voor goede zorg voor uw patiënt. U functioneert daarom op het toppen van uw kunnen en dit brengt risico’s met zich mee. Een combinatie van mondige patiënten, hoge administratielast en gebrek aan sociale steun vormen een extra belasting voor uw persoonlijke gezondheid.

Voor het leveren van de beste kwaliteit van zorg zijn veerkracht en bevlogenheid essentieel. Stelt u uw eigen gezondheid echter wel genoeg centraal? Heeft u oog voor uw mentale fitheid, flexibiliteit en balans? En hoe verbetert u uw eigen mentale gezondheid en ondersteunt u uw collega’s?
Tijdens deze vervolgcursus wordt gereflecteerd op de ontwikkelingen van de deelnemers na de basiscursus, en worden daarnaast twee nieuwe thema's aangesneden en verdiept, te weten:

Dag 1: Mindfulness in uitdagende communicatiesituaties met bewaken van eigen grenzen

Dag 2: Omgaan met Lijden, Rouw en Sterven in de arts-patiëntrelatie

Ook tijdens deze cursus staan de drie werkvormen centraal: aandacht- & concentratietraining, narrative medicine en appreciative inquiry.

Hebt u suggesties voor het verbeteren van deze pagina of algemene op- of aanmerkingen met betrekking tot onze website? Laat het ons hier weten!