![]() |
De Vereniging van Zorgaanbieders voor Zorgcommunicatie (VZVZ), opgericht door vier koepels van zorgaanbieders: de koepels van huisartsen (LHV), huisartsenposten (InEen), apotheken (KNMP) en ziekenhuizen (NVZ) is verantwoordelijk voor de uitwisseling van medische gegevens via de zorginfrastructuur van het LSP.
Op dinsdag 17 december organiseert VZVZ voor haar leden uit de ziekenhuizen en de Zelfstandige klinieken de informatiebijeenkomst LSP bijeenkomst voor Medisch Specialistische Zorg. De leden van VZVZ zijn zorgaanbieders die gebruik maken van het Landelijk Schakelpunt (LSP). Zij zijn aangesloten op de infrastructuur van het LSP om onderling medische gegevens uit te wisselen.
VZVZ wil haar leden deze dag informeren over de ontwikkelingen met betrekking tot het gebruik van LSP. Daarnaast wil VZVZ aan de hand van best practices zorgaanbieders onderling ervaringen laten uitwisselen. Het programma wordt gevuld door collega’s uit het werkveld en door medewerkers van VZVZ.
VZVZ wil met deze dag een aantal doelstellingen behalen:
Deze dag is bedoeld voor iedereen die betrokken is bij het gebruik en/of beheer van het LSP binnen het ziekenhuis of zelfstandige kliniek. Zoals ziekenhuis-/poliklinische apothekers, medisch specialisten met ICT in hun portefeuille, functioneel-/technisch applicatiebeheerders, informatiemanagers en GBZ-beheerders. Ook anderen die het LSP als aandachtsgebied hebben, zijn natuurlijk welkom.
VZVZ wil de apothekers accreditatiepunten aanbieden voor het bijwonen van VZVZ LSP bijeenkomst voor Medisch Specialistische Zorg. Deze accreditatieaanvraag is ingezet op 4 punten, op basis van de duur van de bijeenkomst van 5,5 uur. Het programma is in bijlage opgenomen.